Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1615 postów 408 komentarzy

wyszperane i otrzymane

Jacek - Zaglądam tu i ówdzie. Częściej oczywiście ówdzie. Czasem coś dostanę, ciekawsze rzeczy tu dam. ''Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart'' Na zdjęciu jest Janek, z którym 15 sierpnia byliśmy pod Krzyżem.

wyszperane 12/01/13

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Apel Cerkwii. Żołnierze Niezłomni. Dziecko leczy. Pytania. Europejski nakaz aresztowania? Zakaz posiadania gotówki? Dyskretny sąd. Jaka arystokracja? Edward miał rację? Orzeł już chwycił?

 Wspólny apel Cerkwii Rosji i Ukrainy o powstrzymanie ludobójstwa
//marucha.wordpress.com/2013/01/11/wspolny-apel-cerkwii-rosji-i-ukrainy-o-powstrzymanie-ludobojstwa/#more-29308
//www.eioba.pl/a/41w3/wspolny-apel-cerkwii-rosji-i-ukrainy-o-powstrzymanie-ludobojstwa


– Ataki na NSZ to nic nowego. W Polsce komunistycznej żołnierzy należących do NSZ, podobnie jak żołnierzy AK, nazywano bandytami, oskarżano ich o różnego rodzaju „zbrodnie,” a nawet, o zgrozo, o współpracę z Niemcami. Oczywiście komuniści określali jako „zbrodnia” wszelkie formy walki z okupantem sowieckim i różnego rodzaju komunistycznymi formacjami organów bezpieczeństwa, jak NKWD, UB itd., które mordami na żołnierzach AK, WiN, NSZ i zwykłych ludziach starali się sterroryzować cały Naród i przemocą narzucić Polsce ustrój komunistyczny.
Dopiero po 1990 r. młodzi ludzie w Polsce zaczęli poznawać prawdę o zbrodni w Katyniu, o Powstaniu Warszawskim i o ruchu oporu w okupowanej Polsce. Teraz historia AK czy NSZ jako trzonu zbrojnego podziemia jest dość dobrze znana. Jest to dla mnie zadziwiające, że pomimo przeszło 20 lat po upadku komunizmu w Polsce pojawiają się głosy starające się ponownie fałszować historię naszego kraju. Jak widać, komunistyczne sposoby myślenia przetrwały.
//marucha.wordpress.com/2013/01/12/posluchajcie-historii-rysia-i-wilka/


Naukowcy z Seattle przeprowadzili badania, z których wynika, że komórki dziecka poczętego mogą przedostawać się do organizmu matki. Ulokowują się one m.in w płucach, wątrobie czy sercu kobiety, przekształcając się w komórki tych organów, co może np. leczyć te organy bądź zapobiegać rakowi. Ostatnie odkrycie naukowców potwierdziło, że komórki te mogą przedostawać się również do mózgu. Udowodniono, że kobiety z większym skupieniem komórek pochodzących od swoich dzieci (dokładnie synów) rzadziej zapadają na chorobę Alzheimera.
//www.naszdziennik.pl/swiat/20660,dziecko-w-lonie-chroni-matke.htmlDlaczego w szkole nie uczono mnie, że Litwa zawarła przymierze wieczne z Polską? Dlaczego uczono mnie, że Rosjanie nas wyzwolili od Niemców skoro zamordowali kilkadziesiąt tysięcy polskich żołnierzy i przez lata zabijali polskich patriotów? Dlaczego nadal ta prawda jest tak ukrywana? Dlaczego nie wiedziałem o hołdzie ruskim?
//vod.gazetapolska.pl/2579-dlaczego


Już parę dni karmią nas thrillerem z Sanoka o mordercy.
Absurd na absurdzie. Czyżby sprawdzali, czy już wszyscy ogłupieli?
Typ, zapewne morderca z okolicy, porwał nieletnią i zamknął się w mieszkaniu w bloku. Jaki njus! Tłumy „ekspertów” - „usiłują  negocjować!”, inne wypowiadają się w meRdiach.
//dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=8276&Itemid=100


Skandal we Francji. 5-letnia dziewczynka została "aresztowana" w przedszkolu, bo jej rodzice nie zapłacili za stołówkę. Dochodzenie w tej sprawie wszczął Rzecznik Praw Człowieka.
Na rozkaz mera miejscowości Ustaritz straż miejska przyszła do miejscowego przedszkola, by zatrzymać i doprowadzić na posterunek 5-letnie dziecko za "nielegalne spożywanie obiadu".
//wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/416138,dziewczynka-doprowadzona-na-posterunek-za-nielegalna-spozywanie-obiadu.html


W samym środku okresu ferii zimowych, gdy główne media nie pracują na pełnych obrotach, Ministerstwo Finansów Unii Europejskiej ogłosiło, iż transakcje gotówkowe w wysokości ponad 500 euro zostaną wkrótce zakazane.
Jedyną możliwością dokonywania takich transakcji będzie użycie kart kredytowych, debetowych lub czeków. Co więcej, granica 500 euro może zostać jeszcze obniżona w ciągu tego roku.
//marucha.wordpress.com/2013/01/11/unia-europejska-zakaze-transakcji-gotowkowych-o-wartosci-ponad-500-euro/Przed sądem rejonowym w Warszawie toczy się kolejny proces kardiochirurga Mirosława G. Tym razem prokuratura oskarża lekarza o pozostawienia gazy po operacji w ciele pacjenta (pacjent zmarł). Sędzia wyłączyła jawność procesu, mimo że rodzina zmarłego wnosiła o jawny tryb prowadzenia sprawy.
//vod.gazetapolska.pl/3093-proces-o-spowodowanie-smierci-pacjenta


Gdzie jest Zofia Kruszyńska - Gust – „ocalała z katastrofy"?
//dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=8273&Itemid=100


Gdy czytam czasami, że odnowę życia społecznego trzeba zacząć od reaktywowania tradycyjnych form, chce mi się gorzko śmiać. Najbardziej plugawi stalinowscy aparatczycy mieli nienaganne formy, znali się na winach i krawatach i umieli tak korzystać z życia, że niech się Radziwiłłowie schowają.
 Ziemiaństwo i arystokracja, a potem inteligencja przeniosły przez cale wieki etos rycerski czyli gotowość do poświęcenia życia w obronie zbiorowości, w której żyli, w obronie narodu.
Szukajmy tych, którzy hołdują temu etosowi, którzy są gotowi poświęcić choćby dobrobyt, wygodę własne interesy na rzecz nas wszystkich.
Czy koniecznie muszą to być arystokraci krwi?
 Jak mówią koniarze same papiery nie skaczą i nie wygrywają wyścigów.
//dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=8275&Itemid=119Klasa robotnicza ciężko zapłaci za to, że uwierzyła politycznym hochsztaplerom – E. Gierek.
Prorok, czy co?
//marucha.wordpress.com/2013/01/12/walka-o-sentyment-po-gierku/


Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa nakazał wznowienie śledztwa w sprawie zaginięcia akt dot. tajnego współpracownika Służby Bezpieczeństwa „Bolka” w czasach
prezydentury Lecha Wałęsy. Oznacza to, że teraz śledztwo prowadzić ma prokuratura powszechna, a nie jak dotychczas pion śledczy IPn-u.
//gpcodziennie.pl/uploads/numer/pdf/2013/01/1357975602432061816347896.pdf


J. Owsiak zarzuca nieprawdę R. Głuszko, która napisała, iż ktoś, kto rozpija młodzież jest wrogiem Narodu!
Jest to twierdzenie prawdziwe. Ten, kto rozpowszechnia, promuje i popiera zwyczaj picia alkoholu wśród młodzieży (czyli w grupie szczególnie podatnej na uzależnienia) wzmaga ryzyko, iż młodzież może zacząć nałogowo pić alkohol. Alkoholizm jest groźną chorobą, która stała się w Polsce bardzo poważnym problemem społecznym.Okupanci niemieccy i sowieccy, wrogowie polskiego Narodu, rozpijali Polaków zachęcając do picia alkoholu. Na Przystanku Woodstock pośród handlujących przeważają stoiska z piwem. Wśród kilkuset tysięcy uczestników dominuje młodzież – szkolna, studencka, akademicka. P. Owsiak często podkreśla, że na każdym Przystanku Woodstock będzie łatwo dostępne piwo.
//dzieckonmp.wordpress.com/2013/01/05/robta-co-chceta/


   //pl.wikipedia.org/wiki/Rada_NATO-Rosja
Pan Krzysztof Mazur w poprzednim numerze „NCz!” napisał, że „nasza sytuacja (tzn. sytuacja naszego nieszczęśliwego kraju - SM) i znaczenie nie ulegnie zmianie do momentu, gdy Zachód nie zobaczy, że możemy iść na współpracę z Rosją”. Wszystko to oczywiście prawda - ale sęk w tym, że ta sprawa została już przesądzona po raz pierwszy w roku 2002, kiedy to w następstwie proklamowania „wojny z terroryzmem”, utworzona została Rada NATO-Rosja, a po raz drugi - w roku 2010 na szczycie NATO w Lizbonie, po którym na posiedzeniu Rady proklamowane zostało strategiczne partnerstwo NATO z Rosją.
Nawiasem mówiąc, godło Rady NATO-Rosja wygląda tak, że potężny rosyjski dwugłowy orzeł, którego głowy symbolizują tradycje zachodniego i wschodniego Cesarstwa Rzymskiego, a całość - Trzeci Rzym - że ten potężny orzeł trzyma w szponach NATO-wską różę wiatrów.
Jeśli nie jest to jeszcze obraz rzeczywistości, to na pewno - pragnień.
//www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2716


W dwóch izraelskich szpitalach – Kaplan Hospital w Rehowot oraz Hartzfeld Hospital w Gederze – grupa sześciu lekarzy przeprowadzała na pacjentach oddziału geriatrycznego eksperymenty, które równie dobrze mogłyby być sprawką doktora Mengele.
Nazwisko nazistowskiego lekarza – jednego z największego zbrodniarzy II Wojny Światowej; człowieka, który realizował chore eksperymenty – zostaje tu przywołane nie przez przypadek. Wydarzania te miały bowiem miejsce w Izraelu, a wiele osób, które poddane zostały doświadczeniom stanowili byli więźniowie niemieckich obozów koncentracyjnych, wśród których niektórzy byli obiektami zainteresowania wspomnianego już doktora Mengele. Tym razem piekło zgotował im jednak nie nazistowski zbrodniarz, ale ich pobratymcy.
//marucha.wordpress.com/2013/01/12/izraelscy-lekarze-prowadzili-makabryczne-eksperymenty-na-ocalalych-z-auschwitz/


Poniżej zamieszczony jest wykład D.C. Hammonda, oryginalnie zatytułowany “Hipnoza a zaburzenia dysocjacyjne tożsamości: Tortury Rytualne” ale dziś powszechnie znany jest jako “Prelekcja o Greenbaumie”.
Był wygłoszony podczas Czwartej Dorocznej Konferencji Wschodnioregionalnej dotyczacej zagadnień Tortur i Rozdwojenia Osobowości w Psychologi, w Czwartek, 25 Czerwca 1992 roku w Mark Center, Radisson Plaza Hotel w Alexandrii, Stan Virginia, U.S.A. Konferencja była sponsorowana przez Centrum Rekuperacji Ofiar Tortur i Odzyskiwania przez nich Samokontroli przy Waszyngtońskim Instytucie Psychiatrii. Nagrania i Transkrypty z Konferencji były wczesniej dostępne odpłatnie z firmy Audio Transcripts, Alexandria, Virginia (telefon: 800-338-2111). Nagrania i Transkrypty innych prelekcji są nadal w sprzedaży, ale ten, ze zrozumiałych względów, juz nie!
//marucha.wordpress.com/2013/01/12/prelekcja-o-greenbaumie-program-kontroli-umyslu/
//radtrap.wordpress.com/2013/01/09/prelekcja-o-greenbaumie-program-kontroli-umyslu/#more-10830

KOMENTARZE

 • @Jacku
  Dziękuję.
 • jak widzę posłuchałeś porad i mamy notkę zbiorczą
  mnie się to nie podoba,

  bo nie sposób komentować (komentarze są przypisane do tematu, a tu jest wiele)

  ja bym wrócił do poprzedniej formy.
 • @interesariusz z PL 23:44:23
  Tu nie potrzeba komentarzy.
  Każdy sobie znajdzie to, co go ewentualnie zaintersuje i przeczyta.
  A Jackowi kliknięcie i 5*.
  Będzie wiedział, że jego blog jest czytany.
  A przecież o to chodzi, prawda?
 • Panie Jacku.
  Dziękuję. Jest teraz np. "słowo na dziś" i jest obok "wyszperane dziś". Bardzo dobry pomysł.
 • Jacek
  Dziękuję, pozdrawiam
 • Hej , Jacek tak trzymaj !
  Znowu przeczytałem z przyjemnością i zaciekawieniem
 • Gajowy jest the best :)
  Byłam tam kiedyś ale jakoś ostatnio
  mi umknął dzięki Panu znowu
  do niego zajrzałam a było
  naprawdę warto.

  To unijne narzucenie form
  płatności to prawdziwy skandal.
  Zaciskają nam pętlę wokół szyi
  coraz ciaśniej i bezszelestnie.

  http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201212/1354410776_km2gfc_600.jpg

  Inne rzeczy przejrzałam pobieżnie ale jeszcze
  do nich wrócę .
  Ta unia mną
  / po raz kolejny /
  wstrząsnęła .

  Białe kołnierzyki
  w białych rękawiczkach
  już nie długo
  ubezwłasnowolnią nas wszystkich.

  Prześcigają w pomysłach Orwella .


  Dziękuję że się Pan nie poddał
  i walczy razem z nami dalej :)


  Pozdrawiam:)
 • Co do tortur rytualnych, materiał ten wydaje mi się wysoce niewiarygodny.
  Nie ma dowodu na to, kto mówi przez pacjentów w hipnozie, w dodatku z zaburzeniami duchowymi-mogą to być demony i dawać pożądane odpowiedzi.
  Nie ma żadnych innych dowodów na to, że takie programy są wykonywane.
  To raczej propaganda polityczna. Sowieci się w tym specjalizują.
 • @grazss 23:52:20
  przeczytanie to jedno,

  a wymienie się uwagami na temat, to drugie,
  i doprawdy nie wiem, co jest ważniejsze.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej